top of page

Karta Multisport z pickleballem!

Zaktualizowano: 28 maj


Pickleball jest już pośród aktywności objętych kartą Multisport.


Karta MultiSport to karta dla pracowników, którzy chcą korzystać z zajęć sportowych na koszt pracodawcy. Umożliwia wejścia do tysięcy siłowni, basenów i innych obiektów sportowych. Dzięki karcie możesz również zagrać w pickleball, ponosząc bardzo niewielkie koszty.


Więcej informacji na https://kartamultisport.pl/

9 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2件のコメント


billyy brown
billyy brown
6 dni temu

Chcę dostać się do zakładów sportowych, ale najpierw muszę znaleźć bezpieczne platformy. Jakie są renomowane strony z zakładami sportowymi? Jak zweryfikować ich legalność, aby upewnić się, że nie stracę pieniędzy na oszustwa?

いいね!
Tim Smith
Tim Smith
6 dni temu
返信先

Kiedy szukasz niezawodnych platform do zakładów, ważne jest upewnienie się co do ich legalności. Sam często korzystam z https://888starz-polska.com/zaklady-na-pilke-nozna/ do zakładów sportowych. Są znani ze swojej przejrzystości i uczciwości w rozliczeniach. Oto kilka wskazówek dotyczących sprawdzania legalności: upewnij się, że platforma posiada odpowiednią licencję, która chroni Twoje interesy; przeczytaj opinie użytkowników o serwisie; sprawdź, czy oferują różnorodność wydarzeń sportowych i odpowiednie kursy. To pomoże zminimalizować ryzyko oszustwa i utraty środków. Ostatecznie wybór platformy do zakładów to kwestia osobista, ważne jest podejmowanie świadomych decyzji na podstawie sprawdzonych informacji i rekomendacji.

いいね!
bottom of page